KAHVE ATEŞİ

KAHVE ATEŞİ

Kahve Ateşi..... Yolculuğumuza  "Kırk yıl hatırınız var" var sloganıyla başladık. 2011 yılında başlayan bu yolculuğumuza sizlerle Türkiye" nin dört bir yanına Kahve Ateşi olarak buluşalım istedik.
Kahve Ateşi olarak 2011 den bu yana çok kısa bir süre içerisinde değerli bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyerek 5 yılda 11 şube sayısına ulaştık.Yolumuza Kahve Ateşi ailesi olarak kalitemizden ödün vermeden ilerlemekteyiz. Kahve Ateşi’ nin özel ürünü olan odun ateşinde kavrulmuş kahve çekirdeklerinden oluşan Türk Kahvesi, sizlere daha önce tatmadığınız kahve keyfini yaşatır. Odun ateşinde kavrulmuş kahve çekirdekleri usta baristaların ellerinden geçer, Türk Kahvesi eşsiz kokusu, aroması ve bol köpüğü ile sizlere özenle sunulur.
Her bir Kahve Ateşi şubesinde aynı lezzeti sunabilmemizin sırrı,dünyanın en seçkin kahve yetiştiricilerinin mahsullerinden seçilen  çekirdeklerin oluşturduğu özel harmanların büyük bir titizlikle öğütülüp kavrulmasındadır.Şüphesiz bu kaliteyi sürdürebilmek ve geliştirebilmek adına ve sizlere daha iyi sunabilmek için aralıksız çalışıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Uygulama kalitemizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve bu memnuniyeti artırmak,
Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmek,
Çözüm ortaklarımızla birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi artırmak,
Sürekli eğitimlerle çalışanlarımızın yeterliliğini başarılarını artırmak,
Rısklerı en aza indirecek önlemleri almak,  çalışma ortamlarını güvenli hale getirmek ve çalışanlarımızın sağlığını korumak,
Marka bilinirliliğini artttırmak,güvenini sağlamak